Çalışma İzni | E-Randevu | İkamet İzni | Deport

Göç İdaresi Başkanlığı Canlı Destek Uygulaması

Göç İdaresi Başkanlığına ait internet sitesinde artık “Canlı Destek” yardımıyla merak ettiğiniz soruları yabancı temsilcisine sorabilirsiniz. Şimdiye kadar başvuru sonucu sorgulama ve 157-Yimer Danışma Hattı üzerinden verilen hizmete bir yenisi daha eklenerek canlı destek hizmeti de başlatılmıştır. Uygulamaya erişim için Göç İdaresi Başkanlığı (goc.gov.tr) adresinde bulunan Canlı Destek Danışma Hattı servisini kullanabilirsiniz.

Danışma Hattı!

Göç İdaresi Başkanlığı Canlı Destek Uygulaması

ile ilgili her türlü sorularınız ve hukuki danışmanlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Cep - WhatsApp - imo - Telegram | +90 553 598 8183 | +90 533 574 2550

Bilgilendirme!

Bu sitede bulunan her türlü bilgi, yazı ve yapılan açıklamalar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle işbu web sitesinde bulunan herhangi bir bilgi, haksız rekabet yaratıldığı şeklinde algılanmamalı ve yorumlanmamalıdır.

Web sitesinin içinde yer alan tüm bilgi ve materyaller sadece bilgilendirme amaçlı olup, bunların tamamına veya bir kısmına dayanılarak yapılan işlemlere, eylemlere ve bunların sonuçlarına ilişkin hiçbir sorumluluk kabul edilmez. Söz konusu bilgilerin aktarılması ile hiçbir şekilde kullanıcılar ve web tarayıcıları ile Metropol arasında bir danışman-müşteri ilişkisi yaratılması amaçlanmamıştır ve bilgilerin bu kişilerce alınması hiçbir şekilde bu yönde bir ilişki oluşturmayacaktır. Okuyucular hiçbir şekilde, mevcut duruma ve özelliklerine ilişkin olarak uygun hukuki veya başka herhangi bir profesyonel görüş almadan, web sitesinde yer alan herhangi bir hususa dayanarak bir eylemde bulunmamalıdır. Ofisimiz, bu web sitesi aracılığıyla ulaşılan üçüncü kişilere ait içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu değildir.

HİZMET TALEBİ

  Adınız/Firmanız

  Email

  Telefon

  Alan

  Konu

  Müsait Olduğunuz Vakit


  Talebiniz alındıktan sonra en kısa zamanda size dönüş yapılacaktır.

  Yorumlar