Çalışma İzni | E-Randevu | İkamet İzni | Deport

Hukuk İşlemleri Danışmanlığı

Yabancılar hukuku
Yabancılar hukuku, bir ülkede yaşamasına rağmen o ülkenin vatandaşı olmayanların tabi olacağı kuralların düzenlendiği hukuk dalıdır. Vatandaş olmayanlar vatandaşların yararlandığı her haktan yararlanamamaktadır. Vatandaş olmayan yabancılara tanınacak haklar uluslararası sözleşmeler ve 6458 sayılı Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanunu çerçevesinde uygulanır. Bunlardan Birincisi vatandaşlara ve yabancılara eşit muamele yapılan eşitlik prensibidir. İkincisi ise yabancının insan olması sebebiyle Yabancıların Türkiye’de taşınmaz edinmeleri vatandaşlardan farklı bir prosedüre sahiptir.

Bu işlemlerin yürütülmesi, Çalışma izni alınması, oturma izni alınması, vatandaşlık başvurusu yapılması, Göç idaresi işlemleri, deport işleri, yabancıların yer aldığı ceza davaları için, içinde yabancı bulunan evlilik sözleşmesi, boşanma davası, velayet işlemleri için ;

Bizi arayın !!!

Danışma Hattı!

Hukuk İşlemleri Danışmanlığı

ile ilgili her türlü sorularınız ve hukuki danışmanlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Cep - WhatsApp - imo - Telegram | +90 553 598 8183 | +90 533 574 2550

Bilgilendirme!

Bu sitede bulunan her türlü bilgi, yazı ve yapılan açıklamalar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle işbu web sitesinde bulunan herhangi bir bilgi, haksız rekabet yaratıldığı şeklinde algılanmamalı ve yorumlanmamalıdır.

Web sitesinin içinde yer alan tüm bilgi ve materyaller sadece bilgilendirme amaçlı olup, bunların tamamına veya bir kısmına dayanılarak yapılan işlemlere, eylemlere ve bunların sonuçlarına ilişkin hiçbir sorumluluk kabul edilmez. Söz konusu bilgilerin aktarılması ile hiçbir şekilde kullanıcılar ve web tarayıcıları ile Metropol arasında bir danışman-müşteri ilişkisi yaratılması amaçlanmamıştır ve bilgilerin bu kişilerce alınması hiçbir şekilde bu yönde bir ilişki oluşturmayacaktır. Okuyucular hiçbir şekilde, mevcut duruma ve özelliklerine ilişkin olarak uygun hukuki veya başka herhangi bir profesyonel görüş almadan, web sitesinde yer alan herhangi bir hususa dayanarak bir eylemde bulunmamalıdır. Ofisimiz, bu web sitesi aracılığıyla ulaşılan üçüncü kişilere ait içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu değildir.

HİZMET TALEBİ

  Adınız/Firmanız

  Email

  Telefon

  Alan

  Konu

  Müsait Olduğunuz Vakit

  Talebiniz alındıktan sonra en kısa zamanda size dönüş yapılacaktır.

  Yorumlar